Hakkımızda

Altınşehir Kreş ve Gündüz Bakımevi Hakkında

NİLVAK ALTINŞEHİR KREŞ 2-6 yaş grubu çocuklarına haftanın beş günü yılın oniki ayı sabah 07:30, akşam 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Haftanın iki günü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı doktorumuz tarafından çocuklarımızın sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Haftanın beş günü hemşiremiz kreşimizdedir. Uzman psikologumuz gerekli durumlarda velilerimizle ve çocuklarımızla birebir görüşerek, yardıma ihtiyaç duyulan konularda görüşmeler düzenlemektedir.

Uzman, nitelikli ve tecrübeli kadrosu, yaş gruplarına göre oluşturulmuş sınıfları ile çocuklarımıza güvenli, temiz ve sağlıklı ortamlar sunmaktayız.

Organizasyon Şeması

Görevli Personellerimiz

 

Kreşimizde;

Sorumlu Müdürümüz

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlumuz

Uzman, Deneyimli Öğretmen Kadromuz

Deneyimli Yardımcı Öğretmen Kadromuz

Aşçımız

Hizmetlilerimiz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanımız

Uzman Psikoloğumuz

Güvenlik Görevlimiz

Görev yapmaktadır.

 

Okulumuz 200 çocuk kapasitelidir.

Sınıflarımız 72M'dir. Her sınıfımızın içinde kız ve erkek çocuklarına ait WC bulunmaktadır. 10 adet sınıfımız çocuklarımızın yaş gruplarına göre oluşturulmuştur. Etkinlik sınıflarımız, spor salonumuz, fen-matematik sınıfımız ve uyku odalarımız tam donanımlı olarak hazırlanmıştır. 

Dış  ve iç bahçemiz çim ile kaplıdır. Çocuklarımızın rahatça oynayabilecekleri kum havuzumuz ve oyun araç gereçlerimiz mevcuttur.

Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yemeklerimiz kendi mutfağımızda, tecrübeli aşçımız tarafından temiz, hijyen ve kaliteli ürünler ile yapılarak çocuklarımıza sunulmaktadır.